Faaliyetlerimiz

Bank of America Yatırım Bank A.Ş. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan alınmış olan izin çerçevesinde yatırım bankası olarak faaliyet göstermektedir.

 

Bankamızın, Sermaye Piyasası Kurulu’ndan almış olduğu izin çerçevesinde de yurt içinde (i) paylar, (ii) paya dayalı türev araçlar, (iii) pay endekslerine dayalı türev araçlar ve (iv) diğer türev araçlara yönelik işlem aracılığı faaliyetleri; yurt dışında (i) diğer menkul kıymetler, (ii) paya dayalı türev araçlar, (iii) pay endekslerine dayalı türev araçlar, (iv) diğer türev araçlara yönelik emir iletimine aracılık faaliyeti ile sınırlı ve genel saklama faaliyetleri için yetkisi bulunmaktadır.

 

Ayrıca sermaye piyasası düzenlemeleri kapsamında, aşağıda belirtilmekte olan yan hizmetlerin sunulmasına ilişkin olarak da Sermaye Piyasası Kurulu’na bildirimde bulunulmuştur.

 

  • (i.) Sermaye piyasaları ile ilgili danışmanlık hizmeti
  • (ii.) Genel yatırım tavsiyesi
  • (iii.) Aracılık yüklenimi yürütülmesi ile ilgili hizmetler
  • (iv.) Finansman sağlanmasında aracılık hizmeti

Bank of America Websitemizden Ayrılıyorsunuz.

“Devam” seçeneğine tıkladığınızda, Bank of America ile bağlantısı olmayan, farklı gizlilik politikalarına ve güvenlik seviyesine sahip olabilecek bir websitesine yönlendirileceksiniz. Bank of America, bu sitelerde yayınlanan veya teklif edilen içerik, erişilebilirlik, görüş, ürün veya hizmetleri kontrol etmez, garanti etmez ve bunlara dair herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bir önceki sayfaya geri dönmek için “İptal” seçeneğini kullanabilirsiniz.

İptal Devam